Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8928 23.10.2013 15:10
Zpět na seznam inzerátů

Prodám kompletní vybavení restaurace

Cena: 1,-

Prodám kompletní vybavení restaurace, vše zánovní, funkční, možnost prohlédnou i vyzkoušet. Cena dohodou - prodej i jednotlivě. Pro další info e-mail bocabocaparty1@gmail.com nebo tel. 777 052502 Na prodej - konvektomat, nerezový stůl s dřezem, nerez výlevka, lednička, mrazák, lednička na zeleninu, gastronádoby, nerezové nádobí, režon, nářezák, kontaktní gril, výrobník ledu, kávovar, cejchovaná váha, gril zahradní, zahradní nábytek, slunečníky, židle, stoly, sklo, talíře, příbory, hrnce, menážky atd.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Stanislava Látalová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: bocabocaparty1@gmail.com
telefon Telefon: 777052502
TOPlist